.Kontaktujte nás:

telefon +420 608 153 067

mail crhonek@post.cz

Ukázky izolací střech.

Něco o foliích:

Jsou to měkčené PVC folie svařitelné teplým vzduchem při teplotě cca 450°C. Obsahují skelné souno (síťku), díky které je možno folie mechanicky kotvit. Jsou UV stabilní a velmi lehké. 1 m2 váží jen 2kg. Bitumenový pás 1m2 váží 10kg. Střešní taška 50kg. Dodávají se v různých odstínech a v různých sílách materiálu.

Způsoby použití: střechy, základy, bazény, silážní jámy, jímky atd. Izolaci střech - zateplení - provádíme izolačními materiály přesně určenými na tuto činnost. Jsou to velkoformátové minerální vaty a střešní polystyrény. Tyto izolanty jsou vždy separovány (odděleny) od konstrukce střechy a vrchní hydroizolační vrstvy parozábranami a geotextiliemi s gramáží min 300-500g na m2.

Izolační tabule, ať již zmiňované vaty nebo polystyreny jsou vždy kotveny do konstrukce střechy certifikovanými kotevními prvky. Tyto izolace překrýváme PVC foliemi renomovaných výrobců (SIKA, Renofol, Fatrafol). Používáme různé typy a tloušťky od 1,2 do 2mm pro mechanické kotvení nebo pro zatížení kamennými oblázky.

Detailová folie a PVC čistič je vždy na každé zakázce samozřejmosti. Stejně jako kotevní plán ke každé střeše. Detaily a různé anténní průchody řešíme speciálními tvarovkami. Střešní vpustě používáme vždy tovární výroby s těsněním. Při samotném svařování je každodenně prováděna svarová zkouška, kterou při předání díla předkládáme zadavateli. Při práci s polystyrenem používáme vždy odporovou páličku (již žádné poletující kuličky a odřezky). Dbáme na perfektně odvedenou práci. Pravidelně sledujeme poslední novinky a trendy.

Na námi provedenou střechu dáváme záruku 12let. Předpokládaná životnost je kolem 25let. Tento údaj závisí na tloušťce a typu folie. Z dnešními technologiemi se životnost prodlužuje až na 50 let.

Bytový dům Puškinova Vyškov. Izolace střechy cca 600m2.
Použita folie tl. 1,5 mmm značky Renofol. Izolace 10cm střešní polystyrén.

 

Dodatečné zateplení střešního pláště bytového domu ve Vyškově.
Použita folie zn. Renofol tl. 1,5 mm a izolace 10 cm.

 

Rodinný dům Hoštice. Izolace střešního pláště tl. 15 cm.
Použita folie Fatrafol tl. 1,5 mm. Celková plocha zateplení cca 85m2.

 

Zateplení střešního pláště polystyrenem tl. 15 cm. Folie zn. Renofol. Plocha cca 104 m2.

 

Střešní vpusť rodinného domu ve Vídni.